INVENTI pořádá v srpnu a září vzdělávací IT akademie

Česká softwarová firma INVENTI chystá další vzdělávací akademie programování. Školení jsou určena všem zájemcům, kteří mají chuť začít pracovat v IT. Projekt běží už druhým rokem. Za tu dobu dostalo více než 100 zájemců o práci v IT možnost nahlédnout pod pokličku tohoto oboru.

Ke konci srpna se rozjede akademie věnovaná testování, zkraje září přijdou na řadu akce věnované analýze a vývoji v jazyce Java.

INVENTI„Hlavním smyslem našich akademií je umožnit nadšeným lidem získat znalosti potřebné pro nastartování kariéry v IT, kde dlouhodobě chybí kvalifikovaní lidé. Jednotlivé akademie tak umožňují začít ve světě IT i úplným začátečníkům,“ říká Tomáš Vodenka, People manažer, který je mimo jiné zodpovědný za spokojenost lidí v Inventi.

Během dvou let proběhlo dvanáct akademií zaměřených na testování, Javu a analýzu. Akademie probíhají po dobu 5-6 týdnů v popracovních hodinách, a to jedenkrát až třikrát týdně. Obsahují teoretický základ, praktické příklady a řešení konkrétních úkolů. Znalosti studentům předávají zkušení odborníci. Úspěšní absolventi krom znalostí obdrží potvrzení o absolvování akademie.

„Zájemci o účast na akademii nás mohou kontaktovat na skoleni@inventi.cz,” dodává Tomáš Vodenka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup