Jak dobře máte zabezpečený svůj majetek?

Co si vybavíte pod slovem zabezpečení? Mnozí si asi vybaví dostatek finanční rezervy pro strýčka příhodu, dobré životní a úrazové pojištění a tak dále. Ale jak je zabezpečený váš majetek, o který byste určitě neradi přišli? Na tuto otázku si musíte odpovědět už sami. Ovšem jak praxe ukazuje, v této otázce se rozhodně nevyplácí bezpečnostní situaci podceňovat. Požární hlásič je pravděpodobně standardní vybavení, které má každá firma. Jak ale bezpečí vašeho podnikání ještě zvýšit? Odpoví vám společnosti Kelcom, která se zabývá právě oblastí zebezpečovacími a elektronickými systémy.

Elektronické zabezpečovací systémy

rf5501-keypadsjpgElektronické zabezpečovací systémy jsou jednou z nejvyhledávanějších možností. Nejenom že slouží k vyhlášení poplachu při nejrůznějším narušení daného hlídaného objektu, ale a to především jsou k tomu, aby včas signalizovali nebezpečí a to buď na místě, nebo dálkově. Díky elektronickým zabezpečovacím systémům tak lze podniknou přiměřený zásah. Co všechno si v nabídce elektronických zabezpečovacích systémů můžete vybrat? Například detektory-čidla, které slouží jednak k rozpoznání vniknutí pachatele do objektu, ale i k tomu, aby včas identifikovaly požár, únik plynu, zaplavení a i nebezpečné teploty. Dále si můžete vybrat v této kategorii i signalizaci poplachu, ovládací klávesnice a centrální jednotky, napojení na městskou policii, či staronové mlžné dělo.

Kamerové systémy

Osvědčenou klasikou jsou i bezpečnostní kamery, které slouží ke sledování důležitých míst v objektu nebo jeho okolí. Díky informacím z kamer tak lze provádět rychlí a efektivní zásah. Velkou výhodou kamerových záznamů je také možnost jejich použití například při právním šetření, či u řešení pojistného. Mezi používané technologie v této oblasti patří například tzv. uzavřený televizní okruh, neboli CCTV kamera (closed cirsuit television). Tato technologie je využívaná například i při analogových kamerových sledovacích systémech.

Ať už potřebujete dostatečně zabezpečit svůj domov, nebo firmu, určitě můžete najít svou pomoc právě u společnosti Kelcom, se kterou se můžete blíže seznámit na adrese kelcom-sc.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup