Repasované počítače: Cenově přijatelná kvalita?

 

Nákup nového počítače nebo notebooku někdy obnáší trochu smíšené pocity. Na jednu stranu radost z pořizování nové techniky, která je zpravidla lepší než ta předešlá. Na stranu druhou nutnost dělat kompromisy s ohledem na váš rozpočet. Dá se vůbec sehnat kvalitní zařízení za přijatelné peníze? S repasovanou technikou rozhodně ano.

Co je repasovaná technika?

Repasované počítače a notebooky jsou zařízení, které velké firmy vyřadily ze svých kanceláří, aby je mohly nahradit novými. To ale neznamená, že se dá mluvit o běžném bazarovém zboží.

Předtím, než jde repasovaná technika znovu do prodeje, prochází důkladným testováním. Protože velké firmy zpravidla dopřávají svým zaměstnancům nejnovější vybavení na vysoké úrovni, jedná se o počítače v kvalitě, která by jinak byla běžnému spotřebiteli nebo malému podnikateli často nedostupná.

V případě repasovaných strojů to ale neplatí. Jejich cena padá díky dosavadnímu opotřebení na mez přijatelnou širokému spektru zákazníků. Spolehlivý prodejce by se měl  postarat o to, aby do prodeje pouštěl jen funkční zařízení s přiměřenou zárukou. Kupující by měl u repasované techniky požadovat záruku vždy, optimálně v délce alespoň 12 měsíců.

Sázka na jistotu s repasovaným notebookem Dell

Notebooky Dell jsou častými zástupci repasovaných zařízení. Díky mechanické odolnosti i špičkové konfiguraci je mají v oblibě firmy, které potřebují vsadit na maximální výkon. Právě takovým notebookem je model Dell Latitude E6440.

Tento notebook vyšší třídy se hodí především do firemního prostředí. Neuchvacuje designem nebo dispozicemi k hraní her, ale špičkovým provedením a vysokou spolehlivostí.

Má stříbrné hliníkové víko, čtečku otisku prstů a hlavně kvalitní dílenské zpracování. Hardwarově disponuje v nejlepším případě procesorem Intel Core i7, grafickou kartou AMD Radeon s 2 GB paměti a operační pamětí 16 GB.

Jeho hlavní devizou je bezpečnost. Citlivá firemní data jsou chráněna odděleným čipem pro ukládání přístupových údajů nebo vysokoúrovňovým šifrováním disku. Mechanickému poškození brání gumová izolace proti otřesům i senzor volného pádu.

Repasovaný notebook Dell Latitude E6440 se tak může stát velmi výkonným a spolehlivým zařízením za vynikající cenu, které se zákazník rozhodně nemusí bát pořídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup