Inventi chystá na příští rok nové Akademie programování. Několik účastníků kurzů dokonce získalo práci

Česká softwarová společnost Inventi https://www.inventi.cz/ letos pořádala vzdělávací akademie pro veřejnost, které měly mezi účastníky velký úspěch. Několik z nich dokonce dostalo nabídku k práci. Akademie zaměřené na testování, Javu a IT analýzu tak budou pokračovat i v roce 2017. Nově budou rozšířeny také o Akademii podnikatelskou a Akademii zaměřenou na platformu .NET. Přihlásit se může kdokoliv, kdo chce nastartovat svou kariéru v oblasti informačních technologií, nebo se zdokonalit ve svých znalostech.

Akademie zpravidla probíhají po dobu 5-6 týdnů v popracovních hodinách, a to jedenkrát až třikrát týdně. Obsahují teoretický základ, praktické příklady, ale i řešení konkrétních úkolů, se kterými se účastníci mohou v praxi setkat. Výuku vedou zkušení odborníci, kteří se sami v daných kompetencích pohybují.

Úspěšní absolventi si kromě cenných znalostí odnášejí i certifikát o absolvování akademie. Podmínkou pro jeho získání je kromě pravidelné docházky také vypracování závěrečného úkolu. „Hlavním smyslem našich Akademií je umožnit nadšeným lidem získat znalosti potřebné pro nastartování kariéry v IT, kde dlouhodobě chybí kvalifikovaní lidé”, říká Tomáš Vodenka, People manager, který je mimo jiné zodpovědný za spokojenost lidí v INVENTI.

Kvalitu akademií podtrhují dva úspěšní absolventi Testing akademie, kteří zaujali natolik, že od INVENTI dostali okamžitou nabídku k práci a oba ji přijali. „Jeden z účastníků pracoval dříve jako IT technik a chtěl se posunout dál. Načetl si informace o testování a nadchla ho možnost naučit se detaily od profíků – proto se přihlásil na naši Akademii”, prozradil Tomáš Vodenka. Druhým nováčkem v řadách INVENTI je bývalá terapeutka, kterou školení zaujalo natolik, že se rozhodla úplně změnit obor. „Tato účastnice na Akademii vyčnívala svou aktivitou a pečlivostí, proto jsme se rozhodli jí nabídnout spolupráci”, dodal Vodenka. Další absolventi pak nacházejí uplatnění u jiných společností v IT oboru.

Zájemci o účast v kterékoliv z výše uvedených Akademií se mohou přihlásit prostřednictvím emailové adresy: skoleni@inventi.cz. Podrobnější informace o jednotlivých akademiích je pak možné získat na webových stránkách společnosti INVENTI www.inventi.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup