Proč kupovat nové servery, když vám stejně dobře poslouží repasované?

Je lepší cloud, nebo vlastní server? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, protože obě varianty nabízí specifické výhody i nevýhody. Pokud však dojdete k závěru, že je pro vaše účely vhodnější server, měli byste se pozastavit nad tím, zda skutečně potřebujete zbrusu nové „železo“. Chcete-li při nákupu ušetřit nemalou částku a přitom nijak výrazně neslevit ze svých nároků na úroveň hardwaru, bude se vám nabídka repasovaných serverů zamlouvat.

O repasovanou techniku je v posledních letech nebývalý zájem. Především pak o segment repasovaných notebooků a serverů, které houfně nakupují jednotlivci i firmy. Největší výhodou je bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Specializovaní prodejci obvykle nabízí hardware známých značek (např. HP servery), který v době uvedení na trh patřil k tomu nejlepšímu. Pro většinu uživatelů jsou takové servery plně dostačující i po letech.

Repasování probíhá následujícím způsobem: technik server rozebere, provede důkladné čištění a vymění poškozené či nefunkční součástky za nové.

Co se týče kvality, velmi záleží na přístupu prodejce, který servery repasuje. S ohledem na hladký chod vašich služeb byste měli nakupovat tam, kde vám garantují špičkový stav. Samozřejmostí by měla být i záruka, a to i přesto, že se nejedná o nové zboží.

Hodil by se vám konkrétní tip? K prověřeným prodejcům nových i repasovaných serverů patří firma ATICOM (nabídku najdete na www.czech-server.cz), která se v oboru pohybuje přes 20 let. Působí v ní kvalifikovaní odborníci s bohatými zkušenostmi s repasováním.

V e-shopu najdete kvalitní hardware, který si můžete nakonfigurovat podle potřeby. V sekci „výprodej serverů“ nechybí ani paměti, switche a další komponenty. Vše za velmi nízké ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup