Czech Server: spolehlivý dodavatel IT řešení

Dodavatelů IT řešení je opravdu hodně, ale z dlouhodobého hlediska se vždy vyplatí pracovat s těmi, kteří se o své zákazníky dokáží postarat. Podstatné je, aby taková firma měla dostatečné zázemí a odborníky ve svých řadách, kteří dokáží vždy zákazníkům s jejich problémem pomoci a najít pro něj tu správnou odpověď. V případě dodávek nejen serverů to může zajistit třeba Czech Server, který má již více než desetiletou tradici na trhu. Proč využít právě jejich služeb?

Ušetřit můžete nákupem repasovaného hardwaru

Psal se rok 2007, kdy tato firma začala u nás nabízet servery, pracovní stanice nebo komponenty, takže za tu dobu získala jednak zkušenosti, ale také zástup spokojených zákazníků. Můžete si zde koupit rovněž repasovaný server, který vám ušetří významné množství nákladů oproti novému stroji. Přitom se můžete spolehnout na to, že taková výpočetní technika:

  • Byla provozována v bezprašném a klimatizovaném prostředí
  • Pochází z české distribuce
  • Je odborně repasovaná

Právě provoz v odpovídajících podmínkách datacenter, má velký vliv na životnost hardwaru. Tyto prostory zajistí optimální podmínky pro chod serveru. Ve firmě Czech Server také nakoupíte hardware, který je z české distribuce a zároveň je odborně zkontrolovaný a repasovaný. Prodejce nabídne třeba oblíbené repasované servery DELL, ale také hardware od řady jiných renomovaných výrobců. Díky dlouholetým zkušenostem firmy se můžete spolehnout na profesionální poradenství.

pocitace.informacezde.eu czech server cz 01

Další služby

Velkou výhodou je rozhodně možnost nakoupit na e-shopu, přičemž si kromě klasické dopravy můžete zvolit také odběr zboží osobně ve skladu na Praze 6. Možnost je domluvit si také instalaci ve vaší serverovně. Taková instalace může zahrnovat operační systém i aplikace potřebné k provozu. Je zde možnost získání rozšířené záruky NBD (Next Business Day) či se domluvit na různých individuálních podmínkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup