Jak ušetřit na repasovaných server?

Je třeba výkonnější server pro další pokračování vašeho projektu? Pokud ano, jistě bojujete s pocitem, že se jedná o nákladnou investici. Naštěstí existuje dobré řešení. Využít totiž můžete repasované výpočetní techniky. Tento způsob si našel své zalíbení také v České republice. Ušetřit tak významnou částku se zkrátka vyplatí.

Jak nakupovat

Říkáte si, že z bazaru byste výpočetní techniku nenakoupili? Nebojte, u repasovaných serverů to funguje jiným způsobem. Obchodníci si dávají velký pozor na to, aby se zařízením nebyl po koupi žádný problém. Všechny funkce jsou pečlivě kontrolovány a jediná známka poškození je okamžitě řešena. To znamená, že jsou komponenty nahrazeny novými.

Obchod s výpočetní technikou funguje podobně jako s automobily – Nové modely ty starší výkonnostně zas tak zásadně nepřevyšují. Cena je ovšem daleko větší.

U českých výrobců si navíc můžete přijít na velmi dobré služby. Dokonce bychom se na ně spolehli více než na české pobočky jiných zahraničních firem. Repasovaného hardwaru se letos díky těmto podmínkám prodalo až za 50 miliónů korun.

Nebojte se ptát

Pokud budete nakupovat v Čechách, máte také možnost lepší konzultace v předprodejní fázi. Nestyďte se obchodníka zeptat na všechny otázky, které vás trápí. Dozvědět se můžete zajímavé informace o konfiguraci, nebo zda se ten či onen server hodí pro vaše použití. Poradenství je zkrátka velmi důležité.

Chcete se dozvědět více o repasovaných serverech a nevíte, kam dále? Přejděte na Navštivte https://www.czech-server.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup