Automatizace procesů

Myslíte si, že automatizovat procesy se dají výhradně ve výrobě? Tak tomu už dávno není. Automatizovat můžete jakékoli opakující se procesy. Takové, které mají určitá pravidla, takové, které zbytečně zaměstnávají vaše lidi. Nejen, že jim to odlehčí a budou mít více času na odbornou práci, ale také jim ubude pro ně úmorná, opakující se a nudná práce. Pomocí software na míru zautomatizujete a zeefektivníte řadu procesů. Společnost MEMOS Software vyvíjí pro své klienty software na zakázku.

Software dle Vaší specifikace

U společnosti MEMOS Software je při vývoji aplikace klient vždy součástí vývojového týmu. Samozřejmě při zadání, kdy přesně dokáže specifikovat, co potřebuje. Ale klient se také podílí na průběžném testování. To z toho důvodu, že nejlépe zná své prostředí a nejlépe ví, jaké výstupy a v jaké formě mají být. Software na míru musí být intuitivní a přehledný, tak aby jej mohli vaši zaměstnanci lehce využívat a dobře sloužil svému účelu. MEMOS navíc zajistí následnou správu softwaru i doplňování dalších potřebných funkcionalit.

Aplikace na míru pro zjednodušení práce

Automatizace opakujících se procesů má za následek zvýšení efektivity. Aplikace minimalizuje chyby lidského faktoru a zaměstnanci mají více času na odbornou práci. Často tak po implementaci nového softwaru zjistíte, že nemusíte přijímat nové zaměstnance, že se stávajícím uvolnily ruce a zastanou tak odbornou práci, jak je potřeba. Společnost MEMOS Software stojí za řadou smysluplných projektů. Mezi jejich nejvýznamnější produkty patří například Redque, což je aplikace pro automatizované zpracování dokumentů.  Dalším produktem je eWay, což je nástroj pro vedení podniku. Zvažujete-li automatizaci procesů u vás ve firmě, obraťte se na ty nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup