Využijte ekvitermní regulaci i u vás doma

Dopřejte vaší domácnosti příjemné a ustálené klima, tak aby nedocházelo k přetápění místností. A to díky ekvitermní regulaci UNIREG, za jejímž vývojem a výrobou stojí česká firma. Tento produkt je tak dostupný pro každého zákazníka. Navíc toto chytré zařízení nabízí velké množství výhod, které jednoznačně oceníte. A k čemu přesně ekvitermní regulace slouží a kde ji pořídit?

K čemu je dobrá?

WiFi ekvitermní regulace je regulátor teploty, který slouží ke vzdálenému ovládání topných systémů a jiných tepelných zdrojů, které mají zajištěn přísun paliva. Aplikace je dostupná přímo přes webový prohlížeč, tudíž budete moci ekvitermní regulaci ovládat přímo z vašeho chytrého telefonu, tabletu či počítače. Kromě toho navíc tato aplikace přináší jednoduché a intuitivní ovládání. Takže se nemusíte bát nějakého složitého zařízení, kterému byste nerozuměli. A jaké jsou další výhody ekvitermní regulace?

Hlavní výhody

Ekvitermní regulace přináší celou řadu výhod, a to nejen pro uživatele aplikace, ale i pro montážního technika, který ocení především snadnou a rychlou instalaci. Kromě toho může využít odborné telefonické podpory nebo se vzdáleně přihlásit k aplikaci (se souhlasem zákazníka) pro případnou diagnostiku systému. Uživatel naopak ocení cenovou dostupnost na trhu, ovládání vytápění své domácnosti na dálku, upozornění na prázdný zásobník či poruchu systému, anebo úsporu až do výše 30 % nákladů za vytápění. Díky úspoře tak můžete mít v podstatě zaplacenou ekvitermní regulaci již během jednoho roku.

Vytvořte si chytrou domácnost

Ekvitermní regulaci můžete najít na e-shopu společnosti Afriso, která se řadí mezi přední odborníky na měřící a regulační techniku. Tato společnost se zaměřuje i na chytrou domácnost, která usnadní váš život a zvýší komfort ve vaší domácnosti. Kromě ekvitermní regulace si tak můžete pořídit smart home s bezdrátovým protokolem EnOcean. Ovládání vašich spotřebičů a jiných zařízení tak bude velice snadné a neustále pod vaším dohledem. Předností smart home od společnosti Afriso je, že veškerý systém komunikuje na základě EnOcean signálu, který nevyžaduje žádné bateriové napájení, využívá totiž energii z okolí.

Poodhalte i vy tajemství jednoduchého a cenově dostupného ovládání vaší domácnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup